Інтерфакс-Україна
15:53 04.01.2015

Додатковий імпортний збір Кабмін може ввести після консультацій із міжнародними партнерами - заступник голови Мінфіну Фудашкін

2 хв читати
Додатковий імпортний збір Кабмін може ввести після консультацій із міжнародними партнерами - заступник голови Мінфіну Фудашкін

Додатковий імпортний збір 5% і 10% може бути введено тільки після відповідного рішення Кабінету Міністрів України, зазначає заступник міністра фінансів Денис Фудашкін.

"Після завершення відповідних консультацій, які уряд проводить із відповідними міжнародними організаціями, буде опубліковано рішення Кабміну щодо введення його в дію, або невведення. Передусім це стосується консультацій із Міжнародним валютним фондом", - сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

Заступник міністра нагадав, що усі законодавчі зміни щодо бюджету на 2015 рік - щодо податкового законодавства та іншого законодавства, які було ухвалено у парламенті, - оприлюднено і набули чинності.

"Однак нині має місце дещо некоректна інформація щодо низки змін, що набули чинності. Передусім це стосується оподаткування транспортних засобів, обмеження щодо зарплати чиновникам", - додав він.

Д.Фудашкін наголосив, що відповідно до змін до податкового законодавства розширено базу оподаткування податку на майно та передбачається оподаткування дорогих транспортних засобів.

"Це стосується виключно дорогих автомобілів із об'ємом двигуна понад три літри і терміном експлуатації до п’яти років. Передбачається щорічна сплата податку на майно в розмірі 25 тис. грн. Жодних нових податків не вводилося. Але навіть ця норма стосується лише 17300 автомобілів у країні за загальної кількості зареєстрованих авто в країні понад 1,3 млн", - повідомив заступник міністра.

Водночас, за його словами, було скасовано збір за першу реєстрацію автомобіля, база оподаткування якого збігається з акцизним податком на автотранспорт. І таким чином, платіж було об'єднано і ставки податку перераховано.

"Жодних нових податків на транспорт, крім того, що я зазначив - не вводилося", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на цивiльному підприємстві через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові - мер

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Харків під атакою ворожих БпЛА - мер

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА