Інтерфакс-Україна
16:57 05.01.2015

Житель Львівської області загинув унаслідок вибуху

1 хв читати

53-річний житель райцентру Городок у Львівській області загинув в понеділок від вибуху невстановленого предмета чи речовини, повідомляє відділ зв'язків із громадськістю ГУМВС у Львівській області.

За даними міліції, тіло чоловіка з численними травмами голови знайшла його дружина сьогодні вранці на території недобудованої будівлі Городоцької райдержадміністрації.

На місці міліція встановила, що чоловік загинув від травм, отриманих унаслідок вибуху невстановленого речовини або предмета.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 115 КК України (умисне вбивство), призначено низку експертиз, за результатами яких буде встановлено причину трагедії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ресторан "Мусафір" працюватиме у нічному режимі

Туск: наші відносини з США у кризі, ми маємо їх захистити

В СБУ повідомили про ураження нафтового терміналу "Таманьнафтогаз" у Краснодарському краї РФ

ЄС виділив перші €10 млн для створення нового Спеціального трибуналу для переслідування російських лідерів - Каллас

ЄС виділив перші €10 млн для створення нового Спеціального трибуналу для переслідування російських лідерів - Каллас

Президент України поїхав з Давосу

Понад чверть мільйона захисників отримали статус УБД у 2025 році

Норвегія зі своїх складів передала Україні минулого тижня ракети до систем ППО для захисту енергетики

Міносвіти внесло 216 атестованих наукових установ і вишів до Держреєстру наукових установ, яким надається підтримка держави

У МВС розповіли, як під час надзвичайної ситуації в енергетиці подбати про базову готовність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА