Інтерфакс-Україна
11:22 07.01.2015

Яценюк побажав на Різдво українцям миру, щастя і благополуччя

1 хв читати
Яценюк побажав на Різдво українцям миру, щастя і благополуччя

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк привітав українців зі святом Різдва Христового та побажав громадянам країни миру, щастя і благополуччя.

"Різдво приходить на нашу землю, огортає радістю наші домівки, несе світло і надію. Різдвяна подія розсіює темряву, долає розпач, підносить людину над буденністю, робить її кращою і впевненішою. Різдво Христове звеличує людський дух і земну справедливість. Ми зміцнюємося у нашій рішучості боронити все, що є таким дорогим і цінним для нас: наші родини і нашу країну, нашу волю і нашу гідність", - йдеться в привітанні прем'єр-міністра, розміщеному на сайті Кабінету Міністрів.

А.Яценюк також побажав: "Хай Віфлеємська зірка, яку понад дві тисячі років тому побачили мудреці і яка сходить нині над Україною, вказує нам шлях до свободи і процвітання".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На посилення обороноздатності Сумщини спрямовано понад мільярд гривень — ОВА

Імпорт російської нафти Індією у грудні впаде до мінімуму за три роки – ЗМІ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА