Інтерфакс-Україна
16:01 07.01.2015

Порошенко із сім'єю побували на різдвяному богослужінні в Івано-Франківській області

1 хв читати
Порошенко із сім'єю побували на різдвяному богослужінні в Івано-Франківській області

У свято Різдва Христового президент України Петро Порошенко разом із дружиною та дітьми взяв участь у святковому богослужінні в Манявському Хресто-Воздвиженському монастирі в селі Манява Богородчанського району Івано-Франківської області, повідомила прес-служба глави держави.

Службу відправили митрополит Івано-Франківський та Галицький УПЦ-КП Іоасаф та настоятель монастиря отець Паісій.

Після завершення богослужіння П.Порошенко відвідав виставу вертепу і поспілкувався з вірянами. Президент привітав присутніх зі святом Різдва та побажав миру, згоди та благополуччя.

Глава держави подарував монастирю Києво-Печерську ікону Божої Матері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував нові тристоронні зустрічі на цьому тижні

Зеленський доручив Свириденко та Марченку проаналізувати можливості Києва для термінової закупівлі альтернативної генерації енергетики

Держетнополітики про пошкодження Лаври: Це удар по пам’яті, по вірі, по культурі, яка формувала нас століттями

Прокуратура: на Київщині повідомлено підозру фігурантам схеми постачання критичного обладнання для промисловості РФ

Проблеми з енергопостачанням та опаленням в січні стали тестом на ефективність інженерних рішень – девелопери

РФ вкотре обстріляла енергетику Харківщини та Донеччини, досі складно з е/е в Києві та області – перший заступник глави Міненерго

Київ отримав від Польщі 130 генераторів – Кличко

У Плані процвітання немає посилання на конкретну дату вступу України в ЄС - Єврокомісія

У наступні дві доби в більшості регіонів України без опадів, на дорогах ожеледиця

ДТЕК повернувся до графіків погодинних відключень на Київщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА