Інтерфакс-Україна
14:02 09.01.2015

Посилення вогню бойовиків у зоні АТО - наслідок прибуття чергового гумонвою з РФ, зазначає Лисенко

2 хв читати
Посилення вогню бойовиків у зоні АТО - наслідок прибуття чергового гумонвою з РФ, зазначає Лисенко

Спікер АТО Андрій Лисенко інформує про активізацію бойовиків за минулу добу в зоні АТО, посилення вогню по всій лінії розмежування, і зазначає, що це стало наслідком прибуття до України чергового так званого гуманітарного конвою з РФ.

"Активізація дій терористів починається одразу після прибуття на територію України гуманітарного конвою", - розповів А. Лисенко в п'ятницю на брифінгу в Києві.

Він нагадав, що в четвер було зафіксовано перетин державного кордону України так званим 11 гумконвоем РФ, який складався з 124 вантажівок.

Відповідаючи на запитання про те, чи відповідає дійсності інформація про посилення обстрілу Донецька, спікер АТО сказав: "Обстріл посилилися майже у всій зоні антитерористичної операції. Тому говорити лише про місто Донецьк окремо ми не можемо, оскільки вогонь ведеться по всій лінії розмежування". "Це яскравий результат прибуття так званого гуманітарного конвою", - зазначив А. Лисенко.

Спікер АТО поінформував, що неспокійною ситуація залишається на Донецькому, Маріупольському та Луганському напрямках.

За словами А. Лисенка, дія "режиму тиші" дозволила в рази зменшити втрати серед українських військовослужбовців, однак " у разі небезпеки життя, військові діють згідно з наказом і дають належну відсіч у відповідь на провокації з боку терористів".

Також А. Лисенко повідомив про почастішання випадків використання бойовиками безпілотних літальних апаратів. За минулу добу, за його словами, зафіксовано вісім прольотів "безпілотників".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала цивільні судна під прапорами Сент-Кіттс і Невіс та Коморських островів, загинув член екіпажу - громадянин Сирії

Сибіга: Україна чекає реакції на атаку РФ від країн, які засудили начебто удар української сторони по резиденції Путіна

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

У Харківській області працюють 770 Пунктів незламності, ще 71 готовий до розгортання - Синєгубов

Посли ЄС схвалили процедуру посиленої співпраці для надання Україні фіндопомоги у 2026-2027рр на EUR90 млрд

Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міністр оборони Британії відвідав Дарницький район Києва

США повідомили про захоплення танкера Olina тіньового флоту РФ

Семеро рятувальників зазнали поранень за добу, загинув медик – МВС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА