Інтерфакс-Україна
11:00 14.01.2015

У Луганській області бойовики підірвали вантажівку з українськими військовими, дві людини госпіталізовано

1 хв читати
У Луганській області бойовики підірвали вантажівку з українськими військовими, дві людини госпіталізовано

У Луганській області постраждали двоє українських військовослужбовців 80-ї аеромобільної бригади внаслідок спрацювання радіокерованого вибухового пристрою, повідомив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"Спрацював радіокерований вибуховий пристрій, закладені диверсійно-розвідувальними групами бойовиків, внаслідок чого підірвався "Урал", в якому перебувало двоє українських військовослужбовців. Вони важко постраждали і наразі перебувають на лікуванні", - розповів Г. Москаль агентству "Інтерфакс-Україна" у середу вранці.

Він уточнив, що фугас було закладено на узбіччі автодороги між селами Гребля і Тепле Станично-Луганського району, приблизно в 7 км від лінії розмежування вогню. "Це означає, що розвідувально-диверсійні групи терористів безперешкодно проникають вглиб контрольованої Україною території і закладають тут вибухівку, якою виводять з ладу військову техніку і калічать наших силовиків. Особливо часто диверсійні акти відбуваються на місцевості, яка прилягає до автодороги Бахмутка (траса Т1303, що зв'язує Луганськ з Артемівському - ІФ)", - наголосив Г. Москаль.

За його словами, вибух стався близько 13:00 13 січня біля с. Тепле. Постраждалі військовослужбовці були госпіталізовані і перебувають у лікарні м. Щастя Луганської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дороги держзначення у 2026р отримають щонайменше 5 нових стоянок для водіїв вантажного транспорту – Мінрозвитку

Одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Сили безпілотних систем уразили за добу 1152 ворожі цілі

Понад 16 тисяч мешканців Лозівської громади Харківської області без опалення через нічні ворожі обстріли - мер

Екстрені відключення запроваджено на частині лівобережних районів Києва – ДТЕК

Кількість будинків без теплопостачання в Києві внаслідок нічної атаки ворога зросла до 1170 - Кличко

Ворожа комбінована нічна атака залишила без електропостачання понад 50 тисяч жителів Одеської області– ОВА

Росія в черговий раз атакувала вночі теплоелектростанції і суттєво пошкодила обладнання - ДТЕК

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Кількість постраждалих від нічної ракетно-дронової атаки на Київ зросла до трьох – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА