Інтерфакс-Україна
18:29 14.01.2015

ОБСЄ пропонує припинити вогонь поблизу донецького аеропорту для спільного патрулювання

1 хв читати
ОБСЄ пропонує припинити вогонь поблизу донецького аеропорту для спільного патрулювання

Донецьк. 14 січня. ІНТЕРФАКС - ОБСЄ домовилася про спільне патрулювання території донецького аеропорту, щоб не допустити надалі загибелі мирних жителів, що мешкають на прилеглих територіях.

"Ми домовилися про встановлення режиму припинення вогню та спільне патрулювання території аеропорту. На жаль, режим припинення вогню не протримався довго, це не дало змоги нам сьогодні вирушити до аеропорту", - заявив заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг на брифінгу в Донецьку.

Проте він пообіцяв докласти зусиль, щоб уникнути загибелі мирних жителів, які мешкають на прилеглих до аеропорту територіях.

"На нашій завершальній зустрічі ми погодилися докласти максимум зусиль, щоб режиму тиші було дотримано й навколо аеропорту, щоб уникнути загибелі мирних жителів", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина задекларувала 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

МЗС рішуче засуджує спроби РФ легітимізувати незаконний контроль над ЗАЕС та закликає до накладення додаткових санкцій на "Росатом"

Київ зацікавлений у розвитку співпраці у форматі ЄС - Україна - Центральна Азія

У М'янмі просять іноземних партнерів про допомогу після землетрусу

На Одещині затримано водія вантажівки, який за $7 тис. намагався перевезти за кордон нелегала

Готовність Коаліції охочих до спільних дій має втілюватися в літаках та ППО для України - Фріз

В МЗС України у відповідь на заяву Путіна пропонують тимчасове управління ООН в Росії, починаючи з Воркути

У Ватикані повідомили про незначне поліпшення стану здоров'я Папи Римського

Швидкісний режим у Києві в теплу пору року змінять лише на 4 ділянках замість 17

Шмигаль обговорив з канцлером Австрії підтримку України, євроінтеграцію, санкції та економічне співробітництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА