Інтерфакс-Україна
09:59 15.01.2015

Хвилиною мовчання Україна вшанує загиблих поблизу Волновахи - указ

1 хв читати
Хвилиною мовчання Україна вшанує загиблих поблизу Волновахи - указ

Через загибель мирних жителів поблизу міста Волноваха (Донецька обл.) 13 січня 2015 р. в результаті обстрілу пасажирського автобуса терористами з метою вшанування пам'яті загиблих президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким 15 січня в Україні оголошено день жалоби.

"1. Оголосити в Україні 15 січня 2015 днем жалоби. 2. У день жалоби на всій території України: вшанувати пам'ять загиблих о 12:00 хвилиною мовчання; приспустити державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; скасувати розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внести відповідні зміни до програми теле- і радіопередач", - зазначено в тексті указу, оприлюдненому на сайті глави Української держави в середу.

Раніше про оголошення дня жалоби за загиблими від рук терористів П.Порошенко заявив під час зустрічі з головами обласних державних адміністрацій у Києві в середу.

Водночас представники парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" в середу заявили, що фракція ініціює проведення Маршу миру на згадку про загиблих мирних жителів у результаті обстрілу автобуса поблизу Волновахи. У свою чергу керівник фракції Радикальної партії Олег Ляшко закликав вийти на Марш миру в неділю.

ОСТАННЄ

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА