Інтерфакс-Україна
10:59 15.01.2015

У Мінську поки що немає остаточної інформації стосовно засідання контактної групи щодо України 16 січня

1 хв читати
У Мінську поки що немає остаточної інформації стосовно засідання контактної групи щодо України 16 січня

МЗС Білорусі не має інформації про те, чи відбудеться в Мінську 16 січня засідання тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході України.

"Порівняно з учорашнім вечором ситуація не змінилася. У нас, як і раніше, немає консолідованого подання учасників переговорного процесу про намір провести зустріч у Мінську 16 січня", - повідомив агентству "Інтерфакс" начальник управління інформації - прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Мирончик.

Він також підтвердив незмінну готовність Мінська організувати таку зустріч за заявою учасників переговорів і додав, що "технічна можливість організації зустрічі в нас є".

Напередодні в керівництві самопроголошених "Донецької та Луганської народних республік" повідомили, що отримали запрошення від ОБСЄ на переговори в Мінську 16 січня.

У МЗС України у свою чергу заявили, що дата і місце проведення засідання контактної групи поки що не визначені, але як традиційний майданчик розглядають Мінськ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор підприємства підозрюється у завищенні вартості матеріалів для фортифікацій на Сумщині

Генштаб ЗСУ: Окупанти зосередили активність на північно-слобожанському та покровському напрямках

Зеленський доручив Шмигалю активізувати контрактування та поставку на фронт дронів, особливо дронів-перехоплювачів та дипстрайків

ЄС додав до санкційного списку ще 105 суден РФ

Внаслідок нічного обстрілу РФ Дніпропетровщини загинув машиніст "УЗ" та поранено машиніста "ДТЕК"

Укргідрометцентр прогнозує 19-23 липня на Київщині та в Києві нестійку погоду

Понад $35 млн активів екснардепа Макеєнка арештовано та передано в управління АРМА

Вибух у Шевченківському районі Києва - це знешкодження ворожого боєприпасу

Зеленський обговорив з прем’єром Норвегії співпрацю у різних форматах

Ще одну групу підлітків вдалося повернули на підконтрольну уряду територію України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА