Інтерфакс-Україна
11:29 19.01.2015

Росія готова спільно з ОБСЄ організувати контроль над відведенням важкої артилерії та припиненням взаємних обстрілів в Україні

1 хв читати
Росія готова спільно з ОБСЄ організувати контроль над відведенням важкої артилерії та припиненням взаємних обстрілів в Україні

Президент РФ Володимир Путін заявив про готовність Москви сприяти процесу відведення військ та озброєнь української армії та бойовиків на Донбасі.

"Пропоную, щоб обидві сторони, і українські силові структури, і ополченці Донбасу, "ДНР" і "ЛНР", вжили невідкладних заходів щодо припинення взаємних обстрілів, а також негайного відведення сторонами конфлікту засобів ураження калібром понад 100 мм на дальності, встановлені мінським меморандумом від 19 вересня 2014 року, виходячи з фактичного проходження лінії зіткнення, згідно з картою, що додається", - зазначено в посланні В.Путіна президенту України П.Порошенку.

"У свою чергу будемо готові спільно з ОБСЄ організувати контроль над здійсненням цих кроків", - наголошується в документі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА