Інтерфакс-Україна
13:25 19.01.2015

Українську бойову авіацію в неділю не застосовували - спікер АТО

1 хв читати
Українську бойову авіацію в неділю не застосовували - спікер АТО

Бойові літаки Повітряних сил Збройних сил України в неділю не завдавали ударів по якихось цілях, зокрема і по позиціях бойовиків, зазначає спікер АТО Андрій Лисенко.

"Учора українська військова авіація не працювала по наземних цілях... Учора українська авіація була готова для евакуації тяжкопоранених, ми вчора про це повідомляли... бойова авіація не застосовувалася", - наголосив А.Лисенко на брифінгу в Києві в понеділок.

Раніше голова координаційної групи спільного центру з контролю та координації припинення вогню з російського боку полковник ЗС РФ Андрій Козлов заявив, що українська армія застосувала бомбардувальну авіацію під час обстрілу Донецька та Горлівки. "Уперше після тривалої перерви українська сторона застосувала бомбардувальну авіацію", - процитував А.Козлова прес-центр "ДНР" у понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрнафта" передала 7 квадрокоптерів Autel 4N для 20-го полку "К-2"

Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут

Поліція запобігла організації чергової незаконної схеми виїзду військовозобов'язаних з країни

Невеликий сніг, вдень з дощем очікується в Україні в середу

ВРП звільнила суддю ОАСК Павла Вовка за тиск на суддів, ВРП та ВККС

У Києві з 21 березня дозволять рух наземного громадського транспорту під час тривог – очільник МВА

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА