Інтерфакс-Україна
19:22 20.01.2015

Бойовики атакують позиції ЗСУ поблизу Кримського Луганської області - прес-центр АТО

2 хв читати

Після інтенсивного артобстрілу позицій Збройних сил України біля н. п. Кримське, Новотошківка, Нижнє, Щастя (Луганська обл.) бойовики за підтримки танків перейшли в наступ на зазначеній ділянці, інформує прес-центр АТО.

"Близько 16:00 російсько-терористичні війська за підтримки танків вдалися до наступу. Українські військові дають відсіч ворогу, проводять перегрупування та маневр вогнем", - йдеться у зведенні станом на 18:00 вівторка, оприлюдненому на сторінці прес-центру АТО у Facebook.

У районі донецького аеропорту підрозділи Збройних сил продовжують "активні дії зі звільнення об'єктів летовища, які утримують бойовики, ситуація перебуває під контролем українських військових".

"Противник намагається чинити опір, але наші захисники виконують поставлені завдання. Водночас незаконні збройні формування не припиняють обстрілів передових позицій українських військ поблизу населених пунктів Піски, Авдіївка, Веселе, Гранітне, Опитне і Тоненьке. Артилерія Збройних сил веде вогонь у відповідь, придушуючи вогневі точки бойовиків, крім випадків, коли артилерійські засоби противника знаходяться у житлових кварталах", - зазначено у зведенні.

На дебальцівському та маріупольському напрямках бойовики активності не проявляли.

У районі Маріуполя у вівторок було затишшя, "лише надвечір, о 17:12, терористи відкрили вогонь із РСЗВ "Град" по позиціях українських захисників у районі населеного пункту Зоря", - зазначено в повідомленні.

Загалом із 6:00 до 18:00 бойовики здійснили 45 обстрілів об'єктів та позицій сил АТО, на що ЗСУ давали адекватну відповідь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безпекові гарантії для України за зразком статті 5 обговорювалися вже кілька місяців, повідомив Стармер

Макрон на зустрічі з Трампом та Зеленським: наступна зустріч має бути чотиристоронньою, бо йдеться про безпеку всієї Європи

Мелоні на зустрічі з Трампом та Зеленським: ми обговоримо насамперед безпекові гарантії для України, буде запропонована модель статті 5

Білий дім опублікував фото Трампа та Зеленського біля мапи України із окупованими територіями

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Мерц на зустрічі з Трампом та Зеленським: зараз почнуться складніші переговори, ми хотіли б бачити перемир'я з наступної зустрічі

Трамп: через тиждень або два ми дізнаємося, чи закінчиться війна

Українська делегація також принесла карту на зустріч Зеленського та Трампа

Трамп сподівається, що Росія негайно звільнить понад 1000 полонених

Трамп: спробуємо організувати тристоронню зустріч якомога швидше

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА