10:41 21.01.2015

Командування наказало відійти від 31-го блокпоста, щоб не губити життя солдатів, 29-й блокпост контролюють сили АТО - Матюхін

1 хв читати

Українські військовослужбовці контролюють 29-й блокпост, проте вимушені були покинути 31-й (обидва неподалік траси "Бахмутка", в районі н. п. Кримське Луганської області - ІФ) через високу загрозу для життя особового складу підрозділів, які там перебувають.

"Із 31-го блокпоста необхідно було відійти для того, щоб зберегти життя людей. Тут є відповідні підрозділи і люди, які приймають рішення: залишати чи ні блокпости. Учора було прийнято рішення відійти", - повідомив спікер АТО Леонід Матюхін у середу вранці.

Говорячи про ситуацію на 31-му та 29-му блокпостах, він повідомив, що в районі зазначених контрольних точок триває перегрупування підрозділів українських військових. "29-й блокпост наш. Там триває перегрупування. Також біля 31-го блокпоста відбувається перегрупування", - сказав спікер АТО.

Відповідаючи на запитання про ситуацію в донецькому аеропорту, Л.Матюхін повідомив, що дані про ситуацію на цьому об'єкті, які надають широкій громадськості, спеціально обмежені, щоб не допустити просочування інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

Зеленський повідомив про підготовку деяких форматів з партнерами

Україна та США узгодили деталі договору про надра

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА