Інтерфакс-Україна
12:54 21.01.2015

Кабмін пропонує ВР збільшити чисельність ЗСУ до 250 тис. людей - Яценюк

1 хв читати
Кабмін пропонує ВР збільшити чисельність ЗСУ до 250 тис. людей - Яценюк

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді України збільшити до 250 тис. людей чисельність особового складу Збройних сил України, заявляє прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Уряд України вносить до парламенту закон про збільшення загальної кількості Збройних сил України. Ми пропонуємо встановити кількість Збройних сил України у кількості 250 тис. людей, це збільшення на 66 тисяч осіб", - заявив А.Яценюк, відкриваючи засідання уряду в середу.

За словами прем'єра, це збільшення передбачає, що у ЗСУ буде 204 тис. військовослужбовців.

А.Яценюк також зазначив, що це вкрай важлива законодавча ініціатива, і Кабмін просить парламент розглянути її на першому ж пленарному засіданні.

Прем'єр запевнив, що це важливе рішення, яке забезпечене урядом фінансово.

А.Яценюк нагадав, що цього року на потреби безпеки та оборони передбачено 90 млрд грн. "Це рекордна цифра, яка перевищує 5,2% ВВП. Бюджет 2015 р. є оборонним і військовим", - сказав він.

Окрім цього, за словами А.Яценюка, на засіданні в середу уряд має намір ухвалити рішення, яке спростить процедуру забезпечення військовослужбовців речовим майном.

"Сьогодні уряд ухвалить рішення, яке дасть змогу Міноборони України в оперативному порядку ухвалювати рішення щодо забезпечення речовим майном, щоб не затягувати, з одного боку, мобілізацію, а з іншого - дасть можливість забезпечити всіх військовослужбовців необхідною військовою амуніцією", - сказав прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА