Порошенко: Українській армії не вистачає сучасних технологій

Збройні сили України потребують технологічної допомоги, заявив президент України Петро Порошенко на сесії "Майбутнє України" в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія) в середу.
Відповідаючи на запитання про його оцінку надання допомоги Україні, і якої саме підтримки потребує Україна, глава держави наголосив, що в України є сильна політична підтримка, а також допомога економічного характеру з боку ЄС.
"Підтримка у сфері оборони: у нас дуже сильна армія, щоб захищати нашу територію, але технології - це те, чого нам не вистачає, тому що лише добре забезпечена армія може захищати територію", - додав П.Порошенко.
"Політична, економічна, оборонна та моральна підтримка - це чотири головні елементи підтримки України ... Ми розуміємо, що в найближчому майбутньому ми зможемо зупинити війну і коли ми її зупинимо, ми будемо абсолютно новою країною - ми будемо відчувати себе впевнено", - резюмував український президент.