Інтерфакс-Україна
18:26 21.01.2015

"ЛНРівці" через захоплений телеканал вимагають від жителів Щастя та Станиці Луганської вийти на мітинги проти ЗС України - ОДА

1 хв читати
"ЛНРівці" через захоплений телеканал вимагають від жителів Щастя та Станиці Луганської вийти на мітинги проти ЗС України - ОДА

Телеканал "Луганськ-24" (працює на базі захопленої бойовиками обласної держтелерадіокомпанії в Луганську) впродовж середи давав в ефір рухомий рядок із закликами до жителів н.п. Щастя і Станиці Луганської (підконтрольні Україні) на мітингах вимагати від підрозділів Збройних сил України залишити ці населені пункти.

Прес-служба голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля нагадала, що Щастя і Станиця Луганська - це населені пункти, які зазнають інтенсивного обстрілу, тут багато зруйнованого житла, інфраструктури, є людські жертви. Жителі цих населених пунктів можуть бачити сепаратистський телеканал, який транслюється в прифронтових містах і селах на контрольованій Україною території через потужний передавач у Луганську, пояснила прес-служба.

"Очевидно, керівників-самозванців "ЛНР" дістали мітинги голодних пенсіонерів і працівників, які вимагають зарплату, на контрольованій бойовиками території, тому вони вирішили переключити увагу людей Станиці та Щастя. Проте тут прекрасно знають, з якого боку летять артилерійські снаряди, мінометні міни та "Гради" і хто саме сіє смерть серед мирних жителів, руйнує житло та інфраструктуру. Тому ніякого результату ця інформаційна диверсія її авторам не принесе", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА