Інтерфакс-Україна
15:53 22.01.2015

У Донецькій області автобусне сполучення з підконтрольними бойовикам територіями майже припинилося

1 хв читати
У Донецькій області автобусне сполучення з підконтрольними бойовикам територіями майже припинилося

У Донецькій області автобусне сполучення з окупованою частиною регіону майже припинилося через пропускний режим, повідомляє прес-служба обастной державної адміністрації.

За даними профільного департаменту, на сьогоднішній день майже 90% перевізників ще не мають перепусток для перетину транспортними засобами лінії розмежування.

При цьому в облдержадміністрації наголосили, що частина перевізників відмовилася від виконання рейсів на окуповану територію до отримання перепусток, а інша частина здійснює рух до лінії розмежування.

"Є перевізники, які рухаються таким чином, щоб пасажири могли здійснити пересадку на автобуси, які вже отримали перепустки. Так, сьогодні частина автобусів за маршрутом Маріуполь-Донецьк доїхала до міста Вугледар, звідки місцевий перевізник, який вже отримав перепустку, доправив пасажирів, які також мали пропуску, до м. Донецьк", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначають, що до введення в дію пропускного режиму, пасажиропотік лише за маршрутом Маріуполь - Донецьк щодня становив близько 800 осіб.

Водночас, на автобусних маршрутах, що пролягають до вільної території регіону, рух автобусів здійснюється в звичайному режимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Метою спільної інформаційної кампанії з ЮНІСЕФ є посилення батьківських компетенцій – Герасимчук

Антикорупційні органи і фонд "Повернись живим" аналізуватимуть закупівлі в секторі безпеки на предмет корупції

Дрони СБУ та ССО уразили нафтовий термінал та низку електропідстанцій в Криму – джерело

Україна працює над впровадженням Європейської гарантії для дітей — уповноважена президента Герасимчук

Рівень довіри Зеленському лишається незмінним, але лише 25% хотіли б його президентства після війни - КМІС

Графіки аварійних відключень е/е введені в семи областях – Міненерго

Окупанти на ТОТ часто ізолюють і примусово дають психотропні препарати дітям за непокору – Герасимчук

Каллас прибула до Києва для переговорів щодо фінансової та військової підтримки

Ракети Tomahawk успішно застосовувалися проти російської ППО в Сирії – ЦПД

Українська делегація бере участь у щорічному фінансовому тижні МВФ та Світового банку в Вашингтоні – Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА