Інтерфакс-Україна
18:11 22.01.2015

Командири окремих батальйонів ЗСУ отримали додаткові права на призначення військовослужбовців

1 хв читати
Командири окремих батальйонів ЗСУ отримали додаткові права на призначення військовослужбовців

Командири окремих батальйонів Збройних сил України та рівні з ними в правах командири, що утримуються на окремому штаті, отримали додаткові права на призначення військовослужбовців на штатні посади.

Як повідомляє в четвер прес-служба Міністерства оборони України, відповідний наказ підписав глава Міноборони Степан Полторак.

"Зокрема, в мирний час командир у званні підполковника і вище має право самостійно призначати на посади до старшини включно, у військовий час - до старшого прапорщика. Отримавши право призначення особового складу на посади, командир окремого батальйону отримав і повноваження приймати на військову службу за контрактом", - зазначено в повідомленні.

У прес-службі наголосили, що наступним кроком у наданні більших повноважень командирам на місцях стане право звільнення з військової служби та присвоєння військових звань.

"Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак глибоко переконаний, що таким чином можна буде оптимізувати роботу і прискорити процес прийняття та виконання кадрових рішень", - підсумували в Міноборони.

ОСТАННЄ

Тепловики ініціюють заборону на блокування рахунків підприємств ТКЕ для запобігання галузевого колапсу

Глава МВС про допомогу киянам: у пунктах обігріву ДСНС можна залишити запит на харчування, зігрітися гарячим чаєм

Фонд "Повернись живим" у 2026р планує перевершити рекордні збори 2025р у 31 млрд грн – директор

Темпи просування окупантів різко скоротилися, ворог на минулому тижні захопив менше 27 кв км – DeepState

Раді пропонують звернутися до президента щодо присвоєння звання Герой України члену правління "Укренерго" Брехту (посмертно)

Конкурсні комісії визначають чи працюватимуть в Україні відповідальні інституції – думка

Україна поскаржилася партнерам на мінімум 10 поштових сервісів РФ, які допомагають обходити санкції

До складу конкурсних комісій з відбору на керівні посади мають входити професіонали з релевантними компетенціями – думка

Зеленський анонсував нові тристоронні зустрічі на цьому тижні

Зеленський доручив Свириденко та Марченку проаналізувати можливості Києва для термінової закупівлі альтернативної генерації енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА