Інтерфакс-Україна
13:03 23.01.2015

Місцеві органи влади зобов'язані посилити охорону стратегічних об'єктів, перейти на режим щоденної оперативної роботи - Яценюк

2 хв читати
Місцеві органи влади зобов'язані посилити охорону стратегічних об'єктів, перейти на режим щоденної оперативної роботи - Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив головам обласних адміністрацій у зв'язку з терористичною загрозою перейти на режим щоденної оперативної роботи.

"Як керівник цивільної оборони вимагаю, щоб щодня голови обласних адміністрацій із залученням начальників місцевої міліції, СБУ, ДСНС, керівників великих підприємств у щоденному режимі проводили оперативні наради щодо координації роботи із гарантування безпеки громадян та об'єктів інфраструктури в кожній окремій області", - сказав він на селекторній нараді в Києві в п'ятницю.

Крім того, А.Яценюк доручив головам обладміністрацій скласти, окрім переліку об'єктів інфраструктури державного значення, також список об'єктів місцевого значення (об'єктів водо-, газо- та електропостачання, а також місць масового скупчення людей).

Прем'єр також доручив подвоїти кількість патрулів на вулицях, зокрема із залученням місцевої громадськості.

Крім того, він закликав голів обладміністрацій роз'яснювати населенню у виступах в ефірі обласних теле- і радіокомпаній, що держава посилює заходи безпеки, і що "у нас достатньо засобів боротися з терористичною загрозою", і доручив оголосити через місцеві ЗМІ телефони гарячих ліній для повідомлення про підозрілі факти.

А.Яценюк також доручив забезпечити обмін із правоохоронними органами відеоінформацією спостереження на вулицях, в офісах та на інших об'єктах приватного сектора, а також домовитися з ними про збільшення терміну зберігання відеоінформації на носіях.

Окрім цього, прем'єр доручив кожній області створити мобільні групи для ліквідації наслідків техногенних катастроф, а місцевим управлінням охорони здоров'я - проконтролювати кількість та якість медичних препаратів для надання допомоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував розмову з Макроном

Росіяни продовжують атакувати БпЛА мешканців Херсону, є жертва та постраждалий

Зеленський за результатами переговорів з представниками США: Мир можливий лише завдяки силі

Ворог повторно вдарив по Херсону під час ліквідації рятувальниками пожежі

Одним із пріоритетів оновленого уряду буде збільшення власного виробництва зброї і розвиток усіх оборонних проєктів

Зеленський обговорив з віце-прем’єром Данії посилення ППО і подальший розвиток данської моделі

Зеленський планує запропонувати кандидатуру Шмигаля на посаду міністра оборони

США можуть продавати ракети малої дальності та снаряди членам НАТО для подальшої передачі Україні

Келлог заявив, що обговорить з Зеленським угоду Трампа з НАТО щодо поставок американської зброї

Генсек НАТО про угоду із США: Україна отримає величезну кількість військового обладнання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА