12:59 27.01.2015

Україна тимчасово закрила повітряні пункти пропуску через держкордон у Донецьку й Луганську

2 хв читати
Україна тимчасово закрила повітряні пункти пропуску через держкордон у Донецьку й Луганську

Україна тимчасово закрила повітряні пункти пропуску через державний кордон і пункт контролю, розташовані в Луганській і Донецькій областях.

Це закріплено розпорядженням Кабінету М іністрів України №50-р від 21 січня 2015 року.

Згідно з ним, закрит о повітряні міжнародні цілодобові пасажирсько-вантажні пункти пропуску Донецьк і Луганськ.

Окрім цього, розпорядженням тимчасово закрит о залізничний міжнародний цілодобовий пункт контролю І ловайс ь к (Донецькій обл.).

Міністерству закордонних справ доручено довести до відома дипломатичних представництв іноземних держав в Україні, а також дипломатичних представництв і консульських установ України інформацію про тимчасове закриття пунктів пропуску і пункту контролю.

Адміністрації Державної прикордонної служби після усунення обставин, які при з вели до тимчасового закриття пунктів пропуску і пункту контролю, доручено внести на розгляд Кабінету М іністрів пропозиції щодо відновлення діяльності в таких пунктах пропуску і пункті контролю.

Як повідомлялося з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України, за останню добу з 26 на 27 січня під час бойових дій на Сході України знищен о, окрім наземної військової техніки, один літак Л-39, два літаки АН-2, один ЯК-52, два літаки ЯК-50 і чотири вертольоти М І-24 супротивник а.

Державна авіаційна служба України в липні 2014 року після підтвердження інформації про аварію літака "Мала й зійських авіаліній" у Донецькій області повністю закрила для польотів повітряний простір над Донецькою, Луганською і частиною Харківської області.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА