Інтерфакс-Україна
13:55 30.01.2015

Акція бійців "Айдару" продовжиться в понеділок - Мельничук

2 хв читати
Акція бійців "Айдару" продовжиться в понеділок - Мельничук

Акція протесту бійців окремого штурмового батальйону "Айдар" продовжиться в понеділок, 2 лютого, й буде більш численною, заявляє народний депутат України фракції Радикальної партії, засновник і перший командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук.

"Ми сьогодні розходимося і продовжимо нашу акцію в понеділок. Ми краще підготуємося, нас будуть тисячі. Нехай влада знає про це", - сказав С.Мельничук, виступаючи перед мітингувальниками біля КПП Міністерства оборони України на Повітрофлотському проспекті в Києві в п'ятницю.

"Ми заблокуємо повністю Міністерство оборони, підемо в Генеральну прокуратуру до головного військового прокурора, якщо знадобиться, заблокуємо і президента, щоб нас нарешті почули", - додав він.

За словами парламентаря, початок акції протесту заплановано на 12:00 понеділка, "щоб могли під'їхати люди з регіонів".

Перед виступом С.Мельничука бійці "Айдара" розблоковували рух Повітрофлотським проспектом, яким нині вже може вільно рухатися транспорт.

Як повідомлялося, в п'ятницю зранку бійці батальйону "Айдар" пікетували Міністерство оборони на Повітрофлотському проспекті в Києві.

Скандал із загубленою печаткою батальйону "Айдар", переоформленням документів і зміною назви військової частини розгорівся днями. Комбат "Айдару" С.Мельничук заявив, що цього добровольчого батальйону "офіційно більше не існує".

Головний старшина військової частини №2950 Валентин Лихоліт ("Батя") пояснив, що раніше "Айдар" був в/ч №0624, а тепер - №2950. Усі бійці, які були в частині №0624, перейшли в №2950, вона також називається "Айдар".

У Міноборони повідомили, що на сьогодні проходить переоформлення документів окремого штурмового батальйону "Айдар", змінюють печатку й назву військової частини, триває доукомплектація особовим складом і озброєнням. Про розформування батальйону не йдеться.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА