Інтерфакс-Україна
12:46 02.02.2015

Нацгвардійці не залишали Дебальцевого - Нацгвардія

1 хв читати
Нацгвардійці не залишали Дебальцевого - Нацгвардія

Національна гвардія України (НГУ) спростовує інформацію про те, що її військовослужбовці залишили м. Дебальцеве (Донецька обл.).

"2 лютого в мережі Інтернет з'явилася заява народного депутата України Тараса Пастуха (фракція політичної партії "Об’єднання "Самопоміч"), що нібито військовослужбовці Національної гвардії України покинули місто Дебальцеве. Командування Національної гвардії України офіційно спростовує цю інформацію. Гвардійці продовжують утримувати свої позиції та мужньо і віддано виконують службово-бойові завдання", - йдеться в заяві Нацгвардії, поширеній у понеділок.

Нацгвардія просить ЗМІ користуватися перевіреною інформацією з достовірних джерел і не поширювати новин, які дискредитують військовослужбовців НГУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Кількість загиблих шахтарів зросла до 15, постраждалих семеро - ДТЕК оновив свій допис

ДТЕК повідомляє про 13 загиблих та 8 поранених внаслідок атаки РФ на автобус шахтарів на Дніпропетровщині

Загинули 12 осіб, ще 7 постраждали через атаку ворожих БпЛА на Дніпропетровщині

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА