12:57 03.02.2015

МОЗ планує найближчим часом оголосити конкурс на заміщення посади директора Інституту раку

1 хв читати
МОЗ планує найближчим часом оголосити конкурс на заміщення посади директора Інституту раку

Міністерство охорони здоров'я має намір найближчим часом оголосити конкурс на заміщення посади директора Інституту раку.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у відомстві у вівторок, конкурс буде оголошено у зв'язку із завершенням 11 лютого терміну угоди з директором інституту Ігорем Щепотіним.

Нині Мінохоронздоров'я розробляє положення про конкурс. Конкурс на посаду директора інституту передбачено статутом лікувальної установи.

Як повідомлялося, в 2014 році комплексна позапланова комісійна перевірка діяльності Інституту раку, ініційована Олегом Мусієм під час його перебування на посаді міністра охорони здоров'я, виявила 43 порушення. Серед виявлених позаплановою перевіркою порушень, зокрема, порушення, пов'язані з акредитацією медичної установи, а також із ліцензуванням фахівців з восьми спеціальностей, порушення температурного режиму зберігання деяких препаратів, факти завищення вартості проектних робіт із реконструкції низки корпусів інституту на загальну суму понад 500 млн грн, із завищенням вартості оплати робіт і послуг, низка порушень, пов'язаних із проведенням на базі Інституту клінічних досліджень, а також відсутність локальних медичних протоколів з низки захворювань. Крім того в інституті не було встановлено і не було введено в дію високоточне радіохірургічне обладнання вартістю 42 млн грн, закуплене 2011 року. Крім того перевірка виявила факти допуску до медичної практики лікарів без відповідних сертифікатів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА