Інтерфакс-Україна
10:13 04.02.2015

Двоє військових загинуло за добу, 18 поранено в зоні АТО за минулу добу - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Двоє військових загинуло за добу, 18 поранено в зоні АТО за минулу добу - Генштаб ЗСУ

За минулу добу двоє військовослужбовців Збройних сил України загинуло, ще 18 поранено на Донбасі, повідомив в.о. спікера Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

"У результаті бойових зіткнень Україна втратила двох військовослужбовців, ще 18 дістали поранень різного ступеня тяжкості", - сказав він на брифінгу в середу вранці.

Також В.Селезньов проінформував, що станом на сьогодні на лікуванні в медичних закладах України перебуває 458 військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань. "З них 10 у важкому стані", - уточнив він.

Окрім цього, за даними в.о. спікера Генштабу ЗСУ, 25 українських військовослужбовців, у яких важкі поранення, перебувають на лікуванні за кордоном.

В.Селезньов також повідомив, що за попередню добу НЗФ здійснили 78 обстрілів сил АТО у низці населених пунктів.

У свою чергу спікер штабу АТО Анатолій Стельмах поінформував, що найбільша кількість обстрілів була на Луганському напрямку.

Також, зазначив він, "не припиняються спроби ворога прорвати українські позиції і на Дебальцівському напрямку". "За ніч ворог дев’ять разів з усіх видів зброї атакував позиції ЗСУ", - заявив А.Стельмах.

За словами спікера АТО, українські військовослужбовці відповідали на атаки бойовиків артилерійським і мінометним вогнем. "За попередніми даними, за минулу добу сили АТО ліквідували 18 терористів, 55 бойовиків дістали поранень", - додав він.

ОСТАННЄ

Правоохоронці викрили на викраденні продуктів начальницю їдальні однієї з в/ч на Київщині

Україна й Німеччина домовилися про посилення співпраці у сфері шкільної освіти

Культурна менеджерка Лаюк претендує на посаду заступника міністра культури

УІК пропонує розширити "єКнига" на батьків новонароджених і запустити державні субсидії книгарням у 2026р.

Укргідрометцентр попереджає про сильний туман на заході України у четвер

Лісовий анонсував запуск рейтингу індивідуальних досягнень науковців у 2026р.

Окупанти захопили два села під Гуляйполем та просунулися в Покровську, площа окупації зросла на рекордні 40 кв. км - DeepState

У районі Рівнопілля українські підрозділи перемістились на більш вигідні рубежі - Сили оборони півдня

Фінансування наукових установ зміниться з 2026 р., хто не пройде атестацію, може бути реорганізований - Лісовий

Міносвіти анонсувало створення Дослідницьких центрів оборонного напряму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА