Інтерфакс-Україна
10:29 04.02.2015

СММ ОБСЄ втратив зв'язок з одним із безпілотників на Донбасі

1 хв читати
СММ ОБСЄ втратив зв'язок з одним із безпілотників на Донбасі

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ на сході України втратила зв'язок з одним з безпілотних літальних апаратів (БПЛА), за допомогою яких спостерігачі здійснюють моніторинг ситуації.

"СММ втратила контакт з одним з чотирьох безпілотників близько 17.00 3 лютого на північ від Маріуполя", - повідомили "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Місії.

За словами співрозмовника агентства, зараз СММ збирає інформацію про поточне місцезнаходження БПЛА.

Крім того, у звіті СММ за 3 лютого йдеться про ще один інцидент із БПЛА Місії. Так, під час польоту 1 лютого в районі на схід від Маріуполя БПЛА спостерігав численну броньовану військову техніку, зокрема бойові танки, БТР і кілька допоміжних машин (спостереження проводилися по обох сторонах лінії зіткнення). Проте після посадки команда помітила діру в лопаті БПЛА, спричинену, можливо, стрілецькою зброєю. "Інцидент розслідує керівна компанія" – зазначено в доповіді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп анонсує можливий обмін територіями у рамках угоди України та РФ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА