Інтерфакс-Україна
17:13 10.02.2015

Відкрито справу за статтею "теракт" за фактом артобстрілу Краматорська - прокуратура

2 хв читати

Головна військова прокуратура за фактом артилерійського обстрілу Краматорська розпочала кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України "терористичний акт".

Як повідомляє у вівторок прес-служба Генпрокуратури, розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 КК (терористичний акт), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 12 років.

Раніше уповноважений президента України із врегулювання ситуації на сході України, народний депутат Ірина Геращенко повідомила, що внаслідок обстрілу бойовиками Краматорська Донецької області у вівторок загинули четверо українських військовослужбовців і семеро мирних жителів.

За даними Донецької облдержадміністрації, поранено 58 людей, зокрема 26 цивільних осіб і 32 військовослужбовців. Серед поранених, за даними І. Геращенко, четверо дітей, за інформацією обладміністрації - п’ятеро. За даними Генеральної прокуратури, серед поранених - офіцер Головної військової прокуратури.

У Генштабі Збройних сил України повідомили, що бойовики обстріляли аеропорт і житлові будинки в Краматорську у вівторок із реактивних систем залпового вогню "Смерч".

"Проблема в тому, що бойовики вели вогонь не просто по військовому об'єкту - аеродрому, вони стріляли цілеспрямовано по місту. І використовували при цьому РСЗВ не "Торнадо", а "Смерч". За уламками, що стирчать із землі в місті, чітко видно, що там калібр набагато більший, ніж калібр ракети від "Граду". Це "Смерчі". У них достатньою дальності, і це надає можливість здійснювати реактивний вогонь з території Горлівки і дуже високої потужності. Тому серед мирних жителів Краматорська така кількість постраждалих", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" в. о. спікера Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримано колишнього т.в.о. першого віцепрезидента ДП "НАЕК "Енергоатом"

Антиплагіатор Смірнов заявляє про можливу підміну файлів у репозитарії академтекстів після його скарг на плагіат до НАЗЯВО

Фонди Національного музею України поповнилися унікальною колекцією археології, вилученою в ексочільника Ради міністрів Криму

В результаті повені в Індонезії загинули понад 650 осіб, не менше 475 зникли безвісти

Brave1 та BRDO за EUR3,3 млн від ЄС запускають програму грантів на високошвидкісні перехоплювачі та радари

Качка обговорив з членами Аудиторської ради Ukraine Facility прозорість і ефективність використання коштів

Кличко: До трьох осіб зросла кількість жертв ворожого обстрілу Києва 29 листопада

У Києво-Печерській лаврі встановили погруддя гетьмана Мазепи

На Донеччині українські розвідники знищили ключові елементи ППО ворога – ГУР МО

ППО за ніч збила 39 з 62 ворожих БпЛА, є влучання на восьми локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА