Інтерфакс-Україна
18:36 10.02.2015

Жертвами артобстрілу бойовиками Краматорська є 8 мирних жителів, поранення дістали 63 цивільних і військових, уточнює ОДА

1 хв читати

Унаслідок артилерійського обстрілу бойовиками Краматорська (Донецька обл.) загинули вісім мирних жителів, поранено 63 людини, зокрема п’ятеро дітей та 32 військовослужбовців.

"За даними голови регіону, під час сьогоднішнього обстрілу Краматорська з боку Горлівки снарядами, які перебувають на озброєнні ЗС Російської Федерації, загинули восьмеро мирних жителів. Поранення дістали 63 людини, з них 5 дітей і 32 військовослужбовців", - передає прес-служба Донецької облдержадміністрації дані, озвучені головою ОДА Олександром Кіхтенком на прес-конференції в Краматорську.

При цьому він зазначив, що дані можуть уточнюватися.

О. Кіхтенко також повідомив, що внаслідок обстрілу пошкоджено чотири багатоквартирних будинки, і запевнив, що ці будинки будуть відновлені.

Раніше уповноважений президента України з врегулювання ситуації на сході України, народний депутат Ірина Геращенко повідомила, що внаслідок обстрілу бойовиками Краматорська Донецької області у вівторок загинули четверо українських військовослужбовців і семеро мирних жителів.

У Генштабі Збройних сил України повідомили, що бойовики обстріляли аеропорт і житлові будинки в Краматорську у вівторок із реактивних систем залпового вогню "Смерч".

Головна військова прокуратура за фактом артилерійського обстрілу Краматорська розпочала кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України "терористичний акт".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Збір МЗС та United 24 на наземних роботів для фронту перетнув позначку в 10 млн грн

МЗС України розцінило прийом у Мінську окупаційної влади з Херсонщини як грубу зневагу до суверенітету

Шмигаль та єврокомісар з питань оборони обговорили співпрацю в ОПК

До програми PURL вже залучено понад $2 млрд, оголошено ще $1,5 млрд – Зеленський

Усі домовленості щодо постачання систем ППО мають бути виконані до зими – Зеленський

Зеленський за тиждень до Генасамблеї ООН: Співпрацюємо з лідерами європейських країн для спільного тиску на РФ

У Генштабі ЗСУ підтвердили звільнення з посад командирів 17-го та 20-го армійських корпусів

НСАУ опротестовує механізм "мовчазної згоди" для об’єктів спадщини

Єрмак: З окупації повернули ще 16 українських дітей

ЗСУ звільнили село Панківка між Костянтинівкою і Покровськом у Донецькій області – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА