Інтерфакс-Україна
16:06 14.02.2015

Центр Донецька піддався артобстрілу, зупинено рух тролейбусів

1 хв читати
Центр Донецька піддався артобстрілу, зупинено рух тролейбусів

У Донецьку в суботу зберігається важка ситуація, пов'язана з проведенням бойових дій між українськими силовиками і прихильниками самопроголошеної "ДНР".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна" з посиланням на дані місцевих жителів, близько 14.05 було здійснено обстріл центральної частини Донецька, внаслідок чого постраждав Ворошиловський район. Зокрема, через попадання снарядів пошкоджено будинки на проспекті Гурова, вулиці Університетській та бульварі Пушкіна. Дані про постраждалих жителів міста уточнюються.

Крім того, через обрив контактної мережі на перетині проспекту Театрального та вул. Університетської зупинено рух тролейбусів. Наразі припинено рух муніципального транспорту 10-м, 14-м і 17-м маршрутами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок вибухів в російському місті Пенза виведено з ладу ще два газогони - джерела

Гетманцев хоче від Міносвіти та Мінцифри рішучих заходів для врегулювання ситуації з електронними щоденниками

Крилату ракету "Іскандер-К" збито із зенітної установки під час атаки на Київ в ніч на 8 вересня

Судитимуть двох колишніх податківців та їх спільника: продавали хакерам інформацію про громадян України

Освітній комітет Ради буде просити Кабмін підвищити оклади працівникам УЦОЯО та регіональних центрів

Кабмін ліквідував робочу групу із гарантування безпекового середовища в Україні

Андріївський узвіз у вихідні зібрав близько 10 тисяч гостей але підтримка фронту виявилася мізерною

НМТ-2025 через повітряну тривогу не змогли завершити всього 8 учасників - голова комітету Ради

МАГАТЕ фіксує порушення шести з семи ключових принципів ядерної безпеки на ЗАЕС

ПС ЗС України: Збито 60 з 84 ворожих БпЛА, є влучання у десяти локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА