Інтерфакс-Україна
10:05 16.02.2015

Дебальцеве з ранку знову обстріляли - начальник міліції Донецької області

1 хв читати
Дебальцеве з ранку знову обстріляли - начальник міліції Донецької області

Начальник Головного управління МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін повідомляє про поновлення обстрілу бойовиками м .Дебальцевого Донецької області з ранку понеділка.

"У Дебальцевому бойовики поновили артобстріли житлових будинків і об'єктів інфраструктури. О 8:00 було пряме влучення в міський відділ міліції. Будівля зруйнована. Поранених і убитих співробітників міліції немає. Міліція продовжує нести службу", - повідомив В.Аброськін на своїй сторінці в Facebook у понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Засновник "Підпільного стендапу" Загайкевич про отримання компанією статусу критичної: Все абсолютно офіційно

Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба

Зеленський: Робота з відновлення енергопостачання в регіонах "має бути оперативною, і відповідальність за це персональна"

Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів

Графіки відключення електроенергії діятимуть у четвер майже по всій Україні

Орбан заявив, що Єврокомісія зняла питання щодо використання російських заморожених активів з порядку денного Ради ЄС

Зеленський та Павел обговорили ситуацію на фронті та продовження чеської ініціативи

"Слуга народу" обрала новим лідером партії першого віцеспікера парламенту Корнієнка - Арахамія

Рішення саміту ЄС матимуть наслідки як для України, так і для самого Союзу

В Запорізькому районі росіяни атакували дроном цивільне авто, двоє поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА