Інтерфакс-Україна
11:02 18.02.2015

Евакуація жителів Дебальцевого та прилеглих сіл не здійснюється з 8 лютого через обстріли бойовиків - ДСНС

1 хв читати
Евакуація жителів Дебальцевого та прилеглих сіл не здійснюється з 8 лютого через обстріли бойовиків - ДСНС

Відновлення зруйнованих об'єктів інфраструктури та житлового фонду Дебальцевого готові розпочати понад 200 рятувальників ДСНС, повідомила керівник прес-служби відомства Наталія Бистра.

"У зв'язку з веденням бойових дій у Дебальцевому проведення аварійно-відновних робіт поки що неможливе. Ми постійно моніторимо обстановку й у разі її поліпшення відновні роботи готові розпочати понад 200 фахівців і 80 одиниць техніки від ДСНС і комунальних служб", - розповіла вона на брифінгу в середу в Києві.

Н.Бистра зазначила, що в містах, які постраждали від бойових дій, фахівці відомства розчищали завали будівель, надавали допомогу в склінні багатоквартирних будинків, забезпечували лікарні та адмінбудівлі пересувними електростанціями, підвозили технічну і питну воду й продукти харчування.

Керівник прес-служби також розповіла, що починаючи з 8 лютого через постійні обстріли бойовиками Дебальцевого та прилеглих сіл, а також мінування основних доріг ДСНС організовано не вивозила місцеве населення.

"Водночас жителі Донецької та Луганської областей продовжують самостійно залишати небезпечні райони. Починаючи з 28 січня, вивезли рятувальники, волонтери і самостійно покинули міста Донбасу 9476 людей, з них 2131 дитина", - зазначила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держава має впроваджувати масову культуру військової підготовки та всіляко підтримувати приватні ініціативи – співзасновник Backyard Camp

Понад 103 тис. вступників уже підтвердили свій вибір університету - Міносвіти

МЗС у роковини "п'ятиденної війни": Росія має вивести свої війська з території Грузії та скасувати визнання Абхазії та Південної Осетії

Кількість багатоповерхівок у Києві, з яких довелося відселити мешканців, збільшилася вдвічі з початку року - КМДА

Радник Зеленського спростував інформацію Onet щодо пропозицій по перемир’ю

Приватні центри військової підготовки населення на сьогодні можуть бути тільки соціальними проєктами – співзасновник Backyard Camp

Керівник САП про зустріч у президента: Ніхто нікого не інформував до реалізації у справі про корупцію під час закупівлі БпЛА – ЗМІ

Домогосподарства у прифронтових регіонах отримають по 19,4 тис. грн на закупівлю твердого палива

Використання Росією ЗАЕС для прикриття обстрілів української цивільної інфраструктури є актом ядерного тероризму – МЗС України

СБУ та Нацполіція затримали двох неповнолітніх, які на замовлення РФ вчинили теракт у Житомирі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА