14:20 23.02.2015

Щонайменше п'ять претендентів на посаду директора Антикорупційного бюро мають "скелети в шафі" - Transparency International Ukraine

1 хв читати

Щонайменше п'ятеро претендентів на посаду директора Національного антикорупційного бюро України можуть мати сумнівне минуле, заявляють у громадській організації Transparency International Ukraine.

"Якщо вже на рівні декларацій кандидатів виникають питання щодо сумнівного минулого претендентів, то яким буде директор структури, яка має рішуче боротися з корупцією в країні?", - заявив голова правління TIU Андрій Марусов на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

За його словами, це стосується кандидатури головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Згідно з декларацією, його дохід у 2014 році становив 264 тис. грн, а дружини - 34,7 млн грн.

У Transparency International Ukraine також є запитання до таких кандидатів, як керівник бюро Інтерполу в Україні Кирило Куликов, адвокат Юрій Сухов, начальник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, екс-народний депутат Юрій Трегубов.

За словами А.Марусова, загалом документи на посаду директора Національного антикорупційного бюро подали 176 людей, але після першого розгляду конкурсна комісія відхилила 60 кандидатур. Серед 116 кандидатів, що залишилися, десятеро є іноземцями.

За даними Transparency International Ukraine, декларації близько 50% претендентів на посаду заповнені з помилками.

Transparency International Ukraine має намір подати свої офіційні висновки до конкурсної комісії.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА