Інтерфакс-Україна
16:17 23.02.2015

Слідство не має прямих доказів причетності до вибуху в Харкові "Харківських партизан", затриманих незадовго до теракту - прокурор

1 хв читати
Слідство не має прямих доказів причетності до вибуху в Харкові "Харківських партизан", затриманих незадовго до теракту - прокурор

У слідства немає прямих доказів причетності до недільного вибуху біля Палацу спорту у Харкові групи "Харківських партизан", затриманих незадовго до теракту.

"На сьогоднішній день у нас немає прямих доказів причетності до терористичного акту, про який ми з вами говоримо", - сказав прокурор Харківської області Юрій Данильченко на брифінгу в понеділок.

Водночас, він не виключив, що під час розслідування ці докази будуть отримані. Розповідаючи про непрямі докази можливої причетності затриманих, Ю. Данильченко послався на інформацію начальника У правління СБУ в Харківській області Олександра Пивовара про те, що "всі терористичні групи управляються з єдиного центру".

Як повідомлялося, 22 лютого вдень біля Палацу Спорту у Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності стався вибух.

Унаслідок теракту загинули дві людини, ще один помер у лікарні. В медустановах наразі залишаються 11 постраждалих.

За фактом вибуху до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про порушення кримінальної справи за статтею 258 Кримінального кодексу України (теракт). Розслідування доручено СБУ за підслідністю.

Того ж дня радник глави Служби безпеки України Маркіян Лубківський повідомив, що співробітники спецслужби затримали групу із чотирьох осіб, яких підозрюють у підготовці і здійсненні недільного вибуху в Харкові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА