Інтерфакс-Україна
12:19 24.02.2015

Прокуратура підозрює 20 співробітників ФСБ РФ у скоєнні злочинів під час Революції Гідності - Генпрокуратура

1 хв читати
Прокуратура підозрює 20 співробітників ФСБ РФ у скоєнні злочинів під час Революції Гідності - Генпрокуратура

Головна військова прокуратура Генпрокуратури України підготувала письмове повідомлення про підозру у скоєнні злочинів під час Революції Гідності 20 співробітників Федеральної служби безпеки РФ.

"У відповідності з вимогами чинного Кримінально-процесуального законодавства України письмове повідомлення про підозру у встановленому порядку буде передано до посольства РФ у Києві та Генеральну прокуратуру РФ", - зазначено в повідомленні прес-служби Генпрокуратури у вівторок.

Військова прокуратура підозрює співробітників ФСБ РФ, зокрема двох їхніх керівників, у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28 і ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (організація, підготовка і скоєння державної зради організованою групою).

Крім того, в повідомленні наголошується, що неспростовні докази у скоєнні злочинів під час Революції Гідності, отримані під час розслідування кримінального провадження відносно колишніх голови СБУ, його першого заступника, начальників департаментів із боротьби з кіберзлочинністю та захисту національної державності, які своїми діями завдали значної шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, національної та інформаційної безпеки України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти двічі вдарили по Шевченківському району Харкова

Зеленський назвав цілі в РФ для ударів далекобійними ракетами Tomahawk

Зеленський про успіх Трампа на Близькому Сході: Сподіваюсь, він використовуватиме ті ж інструменти для тиску на Путіна

Росіяни атакували дроном автівку в Запорізькій області, загинув водій

Софія Нерсесян представлятиме Україну на "Дитячому Євробаченні-2025" в Грузії

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

Електропостачання в одному з районів Київщини повністю відновлено після ранкової атаки

Трамп закликав Конгрес розслідувати спробу його імпічменту через Україну в 2019 році

Ситуація в енергосистемі України ускладнена через ворожі обстріли, але контрольована

Дві людини загинули та три постраждали внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА