Інтерфакс-Україна
15:19 01.03.2015

Бойовики обстріляли сили АТО за минулу добу 34 рази - спікер АТО

1 хв читати
Бойовики обстріляли сили АТО за минулу добу 34 рази - спікер АТО

За минулу добу незаконні збройні формування обстріляли позиції сил АТО 34 рази в різних напрямках, проте до ночі обстріли припинилися, заявляє спікер АТО Андрій Лисенко.

"Уночі в зоні АТО було затишшя, хоча загалом за минулу добу бойовики обстріляли наших військових 34 рази практично в усіх напрямках. Українські воїни утримують свої позиції, зміцнюючи лінію оборони, і у будь-яку мить готові дати відсіч атакам бойовиків", - розповів А.Лисенко на брифінгу в кризовому Українському медіа-центрі в Києві в неділю.

За його словами, бойовики ведуть підготовку до наступальних дій на маріупольському, артемівському та луганському напрямках.

Спікер АТО також розповів, за минулу добу піротехнічні підрозділи знайшли і знищили 38 вибухонебезпечних предметів - "переважно бойові гранати та міни".

Крім того, схованку з мінами було знайдено на кордоні України з самопроголошеною Придністровською Молдавською Республікою. "Під час заходів з охорони українсько-молдовського державного кордону на придністровському сегменті військовослужбовці Національної гвардії та прикордонники знайшли схованку зі 102 мінами. Небезпечну знахідку знищили на місці", - розповів А.Лисенко.

ОСТАННЄ

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

У Києві Єрмак, Ткаченко і радники з безпеки ЄС і Британії вшанували пам’ять загиблих у Дарницькому районі

МЗС України обговорило розвиток Українського інституту з Наглядовою радою та з його керівництвом

Румунія перехопила російський дрон у національному повітряному просторі

Зеленський: Російський дрон заглибився на територію Румунії на 10 кілометрів і перебував у повітрі 50 хвилин

Зеленський привітав українських спортсменів з Днем фізичної культури і спорту

Керівник САП: Маємо критичні наслідки після ситуації з урізанням повноважень

Режисер Олег Сенцов став командиром батальйону

Директор НАБУ: Наполягаємо на праві розпочинати розслідування щодо корупції народних депутатів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА