Інтерфакс-Україна
11:32 06.03.2015

У с. Троїцькому Луганської області погашено заборгованість із пенсій, вкрадених бойовиками минулого року - Москаль

1 хв читати
У с. Троїцькому Луганської області погашено заборгованість із пенсій, вкрадених бойовиками минулого року - Москаль

У с. Троїцьке Попаснянського району Луганської області працівники "Укрпошти" з озброєною охороною доставили пенсію місцевим жителям за кілька місяців, повідомляє прес-служба керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

"Оскільки доступ у Троїцьке тривалий час був заблокований через військові дії навколо Дебальцевого, пенсію доставили за кілька місяців - погасили заборгованість за січень, лютий і повністю розрахувалися за березень. Крім того, люди отримали пенсію за липень 2014 року, яка була нарахована своєчасно, але яку викрали терористи "ЛНР" під час бойових дій", - повідомляє керівник області.

Як зазначає Г.Москаль, у Троїцькому, розташованому поблизу Дебальцевого, "артилерійськими і реактивними снарядами розбиті православний храм і школа, пошкоджені багато приватних будинків, є загиблі серед мирних жителів", а також відсутня електроенергія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

ЄС дозволив Україні продовжити роботу над переговорними кластерами після завершення скринінгу 30 вересня

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

Здійснили комбіновану атаку на залізничну логістику окупантів: ліквідовано «росгвардійців», знищено дорожнє полотно - джерела в ГУР

В Україні в наступні дві доби переважно без опадів, лише на заході місцями дощі – Укргідрометцентр

Вартість війни для бюджету України за рік зросла на 22,9% у доларах – глава Бюджетного комітету Ради

На Київщині сталася детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військовий вантаж - Генштаб

Росіяни за добу вбили 4 жителів Донеччини – Філашкін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА