Інтерфакс-Україна
19:26 10.03.2015

Депутати пропонують надати спецкомісії ВР із приватизації право контролювати використання держмайна

1 хв читати

Парламентарі, що входять до спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації, пропонують розширити її повноваження, надавши право контролювати збереження та використання державного майна.

Про це йдеться в проекті постанови ВР №2350, зареєстрованому в парламенті у вівторок.

Ініціаторами постанови виступили всі депутати, що входять до складу комісії, зокрема голова комісії Борис Філатов та його заступники Ігор Лапін, Павло Різаненко та Павло Унгурян.

Депутати пропонують доповнити перелік питань, які перебувають у компетенції комісії, правом здійснювати аналіз наслідків приватизації та систематично інформувати Верховну Раду про хід приватизації.

Як повідомлялося, Б.Філатов 6 березня заявив, що комісія з приватизації хоче перевірити законність приватизації великих компаній, зокрема "Укррудпрому", "Укртелекому", "Київенерго", столичного водоканалу, всіх облгазів та обленерго, Одеського припортового заводу, а також усіх портів, підприємств агропромислового комплексу та земель академії наук.

Заяви про ревізію приватизації найбільших українських підприємств з'явилися після того, як губернатор Дніпропетровської області та співвласник групи "Приват" Ігор Коломойський на засіданні цієї комісії розповів про порушення під час приватизації "Укррудпрому".

Державна акціонерна компанія (ДАК) "Укррудпром" володіла великими пакетами акцій гірничозбагачувальних комбінатів (ГЗК), що добувають залізну руду. У 2004 році активи компанії були приватизовані найбільшими гравцями ринку української металургії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

"Україна – морська держава": Сирський привітав військових ВМС з професійним святом

На Харківщині двоє загиблих і 11 постраждалих через ворожі обстріли протягом доби - Синєгубов

Ворог атакував рятувальників в Харкові та Херсоні під час робіт на місці обстрілів - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА