Інтерфакс-Україна
10:46 12.03.2015

Міліція кваліфікує вибух в Одесі в офісі "Самопомочі" як теракт

2 хв читати
Міліція кваліфікує вибух в Одесі в офісі "Самопомочі" як теракт

Міліція кваліфікує нічний вибух в Одесі в офісі політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" як терористичний акт.

"За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої", - повідомляє прес-служба МВС у четвер.

Як повідомлялося, в ніч на четвер близько 00.40 стався вибух у бізнес-центрі "Адміральський" на однойменному проспекті стався черговий вибух, повідомляє прес-служба МВС України. "Невідомі особи привели в дію вибуховий пристрій, встановлений біля вхідних дверей орендованого офісу організації Політичної партії "Об'єднання" Самопоміч", - зазначено в повідомленні.

В результаті вибуховою хвилею було пошкоджено приміщення офісу й шибки сусідніх приміщень бізнес-центру. Жертв і постраждалих немає.

На місці працюють фахівці вибухотехнічної служби та слідчо-оперативна група міліції.

Матеріали справи передано до Управління Служби безпеки України в Одеській області.

У свою чергу, керівник Одеської "Самопомочі" Олександр Борняков розповів, що вибух зруйнував приміщення нещодавно відкритої юридичної приймальні партії "Об'єднання "Самопоміч".

"Приймальню тут відкрили не так давно, у відкритті брали участь народні депутати фракції "Самопоміч" Олег Лаврик і Лев Підлісецький. Тут ми реалізовували проекти, консультували юристів, також розпочали роботу над проектом підвищення енергоефективності. Діяльністю нікому не заважали, погроз не отримували", - цитує в четвер уранці О.Борнякова прес-служба партії.

Як повідомлялося, бізнес-центр "Адміральський" уже зазнавав атаки терористів у грудні 2014 року. Тоді постраждав офіс волонтерської організації Далії Северин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія, Швеція та Данія профінансують військовий пакет для України на 430 млн євро

Міжнародна коаліція закликала РФ без зволікань та жодних умов повернути викрадених українських дітей

Зеленський доручив збільшити пряме фінансування бригадам на закупівлю дронів

Данія виділить 580 млн данських крон на підтримку ініціативи НАТО щодо забезпечення України американською зброєю

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла вперше за 5 місяців - УРТЦ

Україна зацікавлена в кооперації з оборонною промисловістю Словенії

Понад 3 млн дітей розпочнуть навчальний рік у вересні у класах або онлайн - Свириденко

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Втрати окупантів в Україні падають з березня, але вже сягнули 1,05 млн загиблих і поранених – британська розвідка

Україна розраховує на лідерську роль Японії у повоєнній відбудові - Сибіга на ЕКСПО2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА