Інтерфакс-Україна
12:00 12.03.2015

Реформа охорони здоров'я в Україні передбачає зміну системи фінансування з подальшим переходом до медстрахування - меморандум МВФ

1 хв читати
Реформа охорони здоров'я в Україні передбачає зміну системи фінансування з подальшим переходом до медстрахування - меморандум МВФ

Реформа системи охорони здоров'я в Україні буде спрямована на розширення приватного сектора в сфері медицини з поступовим переходом до системи медичного страхування.

Згідно з меморандумом із Міжнародним валютним фондом (МВФ), з цією метою наприкінці березня 2015 року у Верховній Раді буде представлена низка законопроектів, реалізація яких надасть можливість змінити основу бюджетного фінансування у вторинній ланці - від оплати за лікарняне ліжко до оплати медичного сервісу, а також дозволити медичним установам на законних підставах отримувати власний дохід.

Крім того, в меморандумі задекларовано намір змінити систему державних закупівель з метою залучення міжнародних організацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє людей загинуло, ще четирьох поранено через ворожі атаки на Херсонщині – ОВА

Суд визначив Шуфричу заставу в понад 33 млн грн, вона ще не внесена – Офіс генпрокурора

УЧХ працював на місці ліквідації наслідків російської атаки БпЛА у Запоріжжі

Документ про гарантії США безпеки для України готовий для фіналізації, чекаємо на фідбек – Зеленський

У танкера Marinera/Bella 1 виявився російський власник – ЗМІ

Хуртовини та ожеледиця можуть ускладнити роботу підприємств і транспорту в п'ятницю – Укргідрометцентр

200 тис. абонентів Дніпропетровщини знову зі світлом після обстрілів – "ДТЕК"

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА