Інтерфакс-Україна
14:18 12.03.2015

Уряд запропонує використовувати механізм реімбурсації для забезпечення вразливих верств населення імпортними ліками - Яценюк

1 хв читати
Уряд запропонує використовувати механізм реімбурсації для забезпечення вразливих верств населення імпортними ліками - Яценюк

Для забезпечення вразливих верств населення імпортними ліками необхідно використовувати інструмент реімбурсації, вважає прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"У нас головна проблема в тому, що малозабезпечені люди не в змозі придбати імпортні препарати. Рішення тут лежить лише в одній площині - реімбурсація. Ми повинні дати механізм, за яким держава для малозабезпечених дає можливість частково компенсувати ціни на імпортні препарати", - сказав він під час публічного звіту уряду України про 100 днів діяльності в Києві в четвер.

А. Яценюк уточнив, що це завдання потрібно вирішити до кінця поточного року.

Як повідомлялося, в Україні з листопада 2012 року працює механізм реімбурсації цін ліків для гіпертоніків - у всіх регіонах триває процес виписування рецептів, купівлі-продажу, а також відшкодування вартості лікарських засобів від високого тиску за схемою, передбаченою пілотним проектом.

Планувалося, що з березня 2015 року в Україні буде введено програму реімбурсації цін на інсулін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ: Фіксуємо хвилю фейків про діяльність антикорупційних органів, мета яких - дискредитація

Генштаб ЗСУ: Уражено ЗРК "Оса" та низку логістичних об’єктів російських окупантів на ТОТ Запорізької області

Петиція про заміну в Києві освітлення під’їздів на світильники з датчиками руху не набрала необхідних голосів

Мінкультури 1,3 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р.

Поліція отримала численні повідомлення про мінування держустанов, навчальних закладів і підприємств у Києві

Глава МЗС Ірландії затвердила виділення EUR25 млн на відновлення електро- і теплопостачання в Україні

"Укрзалізниця" обмежила рух поїздів між Дніпром та Запоріжжям через атаки на залізничну інфраструктуру

УЦОЯО затвердив загальні характеристики тестів НМТ-2026 та схеми нарахування балів

Українська асоціація студентів пропонує відзначати День українського студентства 29 січня - УІНП

Україна та Польща посилюють оборонну співпрацю, зокрема у посиленні ППО, розвитку дронів та в авіаційній складовій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА