Інтерфакс-Україна
16:10 12.03.2015

Бійці 128-ї бригади першими отримали винагороду за знищену техніку противника - Міноборони України

2 хв читати
Бійці 128-ї бригади першими отримали винагороду за знищену техніку противника - Міноборони України

Військовослужбовці 128-ї бригади Збройних сил України першими отримали виплати за знищені дві бойові бронемашини противника - 85,2 тис. грн, повідомляється на сторінці Міністерства оборони України в соцмережі Facebook.

"Згідно з документами, що надійшли до штабу АТО за знищену/захоплену військову техніку ворога та успішне виконання бойових завдань, передбачено виплату винагород військовослужбовцям на суму майже 13 млн грн. Першими таку винагороду, а саме 85 тис. 200 грн, уже отримали військовослужбовці 128-ї бригади за знищені дві бойові бронемашини", - йдеться в повідомленні.

Станом на 11 березня видано накази про виплату винагороди на суму майже 1,5 млн грн. Зокрема, за успішне виконання бойових завдань найближчим часом будуть винагороджено солдатів 30-ї та 128-ї бригад, а за безпосередню участь у бойових діях - 45 військовослужбовців 55-ї бригади.

Загалом же на розгляд до штабу АТО надійшли документи на виплату винагороди за знищені 210 одиниць бойової техніки противника (зокрема, 29 знищених і 1 захоплений танк), а також за успішне виконання бойових завдань.

Усі документи буде розглянуто до кінця місяця.

Як повідомлялося, 1 лютого прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову Кабміну, яка встановлює додаткові виплати військовослужбовцям за виконання бойових завдань і знищення бойової техніки бойовиків.

"Якщо бригада успішно виконала завдання, вона отримує додатково 365 тис. грн, полк - 243 тис. грн, батальйон - 121 тис. грн, рота - 60 тис. грн. За кожен знищений бойовий літак російських терористів виплачується 121 тис. грн, за систему залпового вогню - 60 тис. грн, тактико-ракетні комплекси - 54 тис. грн, за кожен танк - 48 тис. грн, об'єкт наземної артилерії та бойову машину піхоти - по 42 тис. грн, за кожен знищений переносний зенітно-ракетний комплекс - 30 тис. грн", - заявив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Боксер Олександр Усик захистив докторську дисертацію в галузі права

США намагатимуться покращити стосунки і з РФ, і з Китаєм - Трамп

Ворожий дрон поцілив у дах ще однієї лікарні у Сумській області – ОВА

Частка американців, які вважають недостатньою допомогу Україні, зросла до нового максимуму – опитування Gallup

Один постраждалий цивільний і руйнування внаслідок атак російських БпЛА у Київській області - ОВА

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА