Інтерфакс-Україна
16:45 13.03.2015

"ДТЕК" завершив 2014 р. із чистим збитком 19,6 млрд грн

1 хв читати
"ДТЕК" завершив 2014 р. із чистим збитком 19,6 млрд грн

Чистий консолідований збиток DTEK Energy, холдингової компанії найбільшої української приватної вертикально інтегрованої групи "ДТЕК", у 2014 році становив 19,648 млрд грн порівняно з чистим прибутком 2,98 млрд грн роком раніше, що пов'язано з військовими діями і погіршенням економічної ситуації в країні.

Згідно з повідомленням компанії на Лондонській фондовій біржі в п'ятницю, її виручка збільшилася на 0,2% - до 93,009 млрд грн, EBITDA - на 9%, до 15,861 млрд грн, а капітальні інвестиції скоротилися на 45,8% - до 5,52 млрд грн

"Зовнішні та внутрішні чинники призвели до серйозної кризи в енергетичній галузі України у 2014 році. Військова діяльність і подальше падіння в економіці посилюється тривалою проблемою: відсутністю системних реформ", - наведено в повідомленні коментар генерального директора DTEK Energy Всеволода Старухіна.

За його словами, нинішній "ручний" режим управління ринком може призвести до руйнування енергосистеми, про що свідчить борг ДП "Енергоринок" перед генерувальними компаніями у 20,3 млрд грн на 1 березня 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запорізькі поліцейські повідомили про підозру депутатці з тимчасово окупованої Василівки

ЄК виділить EUR295,5 млн на продовження проекту Rail Baltica

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021р

Окупанти просунулися у Кам'янському, Зірці, біля Андріївки, Багатиря, Неліпівки та Синьківки – DeepState

Зеленський вручив 11-річному данському волонтеру відзнаку "Майбутнє України"

З початку 2025 р. ЄС виділив додаткові EUR24 млрд на військову підтримку – Кошта

Прем'єрка Данії: Сподіваємося, що США продовжать підтримувати Україну, але якщо будуть "прогалини", маємо бути готові їх заповнити

Потрібно чинити тиск на Путіна, перегріта військова економіка Росії доходить до своїх меж - фон дер Ляєн

Україна буде готова до відкриття інших кластерів про переговори щодо вступу в ЄС пізніше цього року – Зеленський

Зеленський про розмову Трампа та Путіна: Не впевнений, що у них є багато спільних тем для обговорення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА