Інтерфакс-Україна
15:39 15.03.2015

Українські медики рекомендували Савченко не повторювати голодування - адвокат

2 хв читати
Українські медики рекомендували Савченко не повторювати голодування - адвокат

Українські медики, які відвідали в суботу льотчицю Надію Савченко в московському СІЗО, порадили їй не відновлювати голодування, оскільки це може серйозно позначитися на її здоров'ї.

"Лікарі сказали Надії про крайню небажаність відновлення голодування. Негативні наслідки настануть набагато швидше (ніж під час першого голодування - ІФ)", - написав у своєму мікроблозі в "Твіттері" адвокат Н.Савченко Микола Полозов.

Він повідомив, що лікарі "відкоригували дієту і курс ліків".

"Вихід із голодування триватиме два місяці, в умовах стаціонарного лікування", - підтвердив М.Полозов слова іншого адвоката льотчиці Марка Фейгіна.

Раніше М.Фейгін повідомив про попередні висновки українських медиків. Ті вважають, що вихід Н.Савченко з голодування триватиме до двох місяців.

"Дуже довго тривав огляд, розмова з медиками СІЗО, але попередні висновки такі, що їй знадобиться близько двох місяців для виходу з голодування, спеціальне харчування. Показники її вселяють оптимізм, відновлення можливе", - повідомив радіостанції "Говорит Москва" адвокат Н.Савченко Марк Фейгін.

Українським лікарям вдалося потрапити до СІЗО до Н.Савченко в суботу. Напередодні у них це не вийшло. Джерело повідомило "Інтерфаксу", що в п'ятницю українські лікарі не були допущені до Н.Савченко, оскільки у них не було документів, оформлених МЗС РФ.

У ніч на суботу Е.Памфілова заявила, що бере на себе відповідальність за затримку щодо відвідування лікарями з України в московському СІЗО Н.Савченко.

"Усю відповідальність я беру на себе. У цій ситуації ФСВП ні при чому. На жаль, процедура відвідування зарубіжними лікарі СІЗО виявилася складнішою, ніж я могла припустити, і потребувала суттєвих додаткових узгоджень", - заявила Е.Памфілова "Інтерфаксу".

Н.Савченко з липня 2014 року перебуває під арештом у московському СІЗО за звинуваченням у пособництві вбивства російських журналістів на південному сході України. Провину вона не визнає.

13 грудня 2014 року на знак протесту проти свого арешту вона оголосила голодування. 5 березня через погіршення здоров'я Н.Савченко погодилася вживати в їжу бульйон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посольство України в Німеччині спростувало інформацію про передчасність завершення візиту Зеленського до Берліна

З початку доби Сили оборони відбили 197 ворожих атак - Генштаб

Сибіга: очікуємо, що російська сторона не буде зривати наступну зустріч і негайно надасть свій "меморандум"

Документ України містить чіткі кроки до припинення вогню та миру, всі чекають на "меморандум" РФ – радник Зеленського

Інформація Spiegel про дострокове завершення візиту Зеленського у Німеччину не відповідає дійсності - джерела

Умєров передав російській стороні документ з позицією України щодо припинення вогню

Шмигаль обговорив з фінськими бізнесменами співпрацю в оборонній галузі на виставці воєнних технологій BRAVE1

Одна людина загинула внаслідок ворожого авіаудару в Сумській області - ДСНС

Україна очікує від Москви "меморандум" до анонсованої на 2 червня двосторонньої зустрічі – Умєров

Сибіга: очікуємо, що російська сторона не буде зривати наступну зустріч і негайно надасть свій "меморандум"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА