Інтерфакс-Україна
10:22 20.03.2015

Міст через Сіверський Донець у Станиці Луганській повністю зруйнований під час бойового зіткнення в четвер - Москаль

1 хв читати
Міст через Сіверський Донець у Станиці Луганській повністю зруйнований під час бойового зіткнення в четвер - Москаль

Під час бойових дій потужним вибухом повністю зруйнований міст через Сіверський Донець, повідомляє прес-служба голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

"Учора близько 6-ї години вечора позиції українських військових поблизу мосту через Сіверський Донець у Станиці Луганській були обстріляні снайпером бойовиків. Після відкриття вогню у відповідь між двома сторонами спалахнула перестрілка із застосуванням автоматів, кулеметів, гранатометів і мінометів. Під час бойових дій у центрі мосту пролунав потужний вибух, у результаті якого перекриття обвалилися у воду. Зараз і автомобільний проїзд, і пішохідний прохід по мосту неможливий", - повідомляє прес-служба Г.Москаля в п'ятницю.

У прес-службі нагадали, що частково міст у Станиці Луганській був підірваний у січні поточного року, а в 16 березня бойовики, перейшовши на контрольований Україною беріг, спробували побудувати тут свій блокпост.

Офіційний проїзд через міст у Станиці Луганській було закрито згідно з розпорядженням Г.Москаля на початку цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

16 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

ОВА: У Запоріжжі внаслідок атаки безпілотника постраждали двоє людей, горіла багатоповерхівка

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА