Інтерфакс-Україна
17:18 23.03.2015

У Харкові встановлено понад 100 камер відеоспостереження, до кінця року встановлять ще 500 - міськрада

1 хв читати
У Харкові встановлено понад 100 камер відеоспостереження, до кінця року встановлять ще 500 - міськрада

У рамках програми "Безпечне місто" до кінця року в Харкові заплановано встановити 500 камер відеоспостереження, повідомляє прес-служба Харківської міськради з посиланням на заступника директора департаменту телекомунікацій та зв'язку Романа Сальникова.

"До кінця 2015 року в місті планують встановити ще 500 камер, зокрема на території шкіл і дитячих садків. На цьому етапі до реалізації програми долучають приватні кошти", - йдеться в повідомленні прес-служби Харківської міськради.

В інформації зазначено, що наразі в Харкові вже встановлено 107 відеокамер, зокрема біля пам'ятника Т.Шевченку, на пл. Конституції, Привокзальній площі, на території Харківського аеропорту, кількох ринків, автовокзалів, біля кількох великих торгових центрів, кінотеатрів, стадіону "Металіст", Палацу спорту, Харківської міської ради й Харківської облдержадміністрації.

Крім того, камери відстежують рух транспорту на основних магістралях і на виїзді з міста.

Як повідомлялося, програму "Безпечне місто Харків" було розроблено наприкінці 2014 року через складну суспільно-політичну ситуацію в країні й можливі терористичні акти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої"

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої", - голова ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА