Інтерфакс-Україна
13:31 24.03.2015

СММ ОБСЄ отримують дедалі більше доказів про порушення бойовиками Мінських угод, а бойовики заважають їм працювати - штаб АТО

2 хв читати
СММ ОБСЄ отримують дедалі більше доказів про порушення бойовиками Мінських угод, а бойовики заважають їм працювати - штаб АТО

Бойовики вимагають від спостерігачів СММ ОБСЄ припинити польоти безпілотників в районі н. п. Широкине, повідомив спікер АТО Андрій Лисенко.

На брифінгу у вівторок у Києві він розповів, що ситуація в н. п. Широкине (Маріупольське напрямок) залишається неспокійною.

"Бойовики не припиняють спроби захопити Широкине. Вчора вранці там був бій, атаки ворога були відбиті. У цьому районі працюють спостерігачі СММ ОБСЄ, які фіксують порушення домовленостей з боку бойовиків. Зокрема, 21 березня командир одного з підрозділів так званої "ДНР" відмовився забезпечити "зелений коридор" для доставки гуманітарної допомоги жителям Широкиного на прохання представників ОБСЄ", - зазначив А. Лисенко.

"Крім того, бойовик почав вимагати від спостерігачів припинити польоти безпілотників місії над позиціями "ДНР", аргументуючи це тим, що спостерігачі не мають доступу до цього населеного пункту без дозволу бойовиків. Такі дії - це кричуще порушення Мінських угод та міжнародного права, де чітко визначається, що місія ОБССЕ повинна мати безперешкодний доступ до будь-яких ділянок у зоні конфлікту", - додав спікер АТО.

За його словами, спостерігачі отримують дедалі більше доказів того, що бойовики не відводять важке озброєння від лінії розмежування.

"Місія побачила групу з 15-20 танків, які проходили військові навчання біля міста Олександрівська Луганської області, що окуповано "ЛНР". Це місто розташовано в 15 км від лінії розмежування, і важке озброєння бойовиків має бути виведено з цієї території", - наголосив А. Лисенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Графіки обмеження електрики можуть зменшитися чи зникнути з початком ОЗП – директор ЦДЕ

Директорка, яка не пустила дітей до ліцею, відтоді на лікарняних та у відпустках – освітній омбудсмен

Естонія планує виділити EUR3 млн на закупівлю та підтримку Starlink для України

Шмигаль: В межах "данської моделі" отримано від Данії EUR1,2 млрд, до кінця року планується залучити ще понад EUR500 млн

Главу Інгушетії заочно засуджено за фінансування війни РФ проти України

Поліція вилучила "шахед", який киянин перевозив на даху автомобіля

Посадовицю філії Енергоатому викрито на систематичному хабарництві - НАБУ

Посадовці Київської митниці отримували гроші від підприємців, створюючи перешкоди для розмитнення авто

РФ завдала удару по енергооб'єктах на Донеччині, Сумщині та Чернігівщині, є відключення

Працівник СТО наводив удари окупантів по енергетичній інфраструктурі Києва - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА