Інтерфакс-Україна
19:37 27.03.2015

У зоні АТО бойовики в п'ятницю 26 разів обстріляли позиції українських військових і продовжують вести стрільбу

1 хв читати

У зоні АТО бойовики 26 разів обстріляли позиції українських військових і далі концентрують вогневий натиск на донецькому напрямку, повідомляє прес-служба антитерористичної операції.

"Сьогодні о 14:35, 15:15 і 15:30 зі 120-міліметрових мінометів бойовики вели вогонь по Опитному. О 15:30 і близько 16-ї години злочинці також із мінометів обстріляли Піски, а о 16:50 били по Авдіївці", - йдеться в повідомленні в п'ятницю.

У прес-центрі також повідомили, що на маріупольському напрямку протягом дня бойовики чотири рази обстріляли зі стрілецької зброї та мінометів селище Широкине.

"На артемівському напрямку зі стрілецької зброї ворог тричі вів вогонь по Майорську та один раз по Ленінському", - зазначили в штабі АТО.

"Загалом із 5:00 до 18:00 незаконні збройні формування 12 разів застосували міномети і гранатомети і 14 разів стрілецьку зброю", - уточнили в прес-центрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Марганці 54 постраждалих від удара дрона по автобусу, 31 у лікарні

Внаслідок удару ворожого БпЛА по Чугуєву постраждав мирний перехожий – прокуратура

Південна Корея передала партію інженерної техніки для ДСНС України

Трамп: Заяви про юридичне невизнання Україною окупації Криму шкодять мирним переговорам з РФ

Кондратюк про акт вандалізму на могилі воїнів УПА в Польщі: Вигоду з цього отримає лише росія

Зеленський буде у ПАР в четвер разом з Свириденко, президентський борт вже над Африкою

Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

Міноборони допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс "Генерал Черешня"

У селі Пужники на Тернопільщині 24 квітня розпочнуться ексгумаційні роботи за участі експертів України та Польщі

Кількість постраждалих у Марганці зросла до 51, у місті оголошено триденну жалобу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА