Станція столичного метрополітену "Шулявська" тимчасово зачинена на вхід через вихід із ладу ескалатора

Ескалатор №1 нижнього нахилу на станції "Шулявська" Святошинсько-Броварської лінії київського метрополітену вийшов із ладу 30 березня близько 11:00.
"Оскільки ескалатор №3 перебуває на капітальному ремонті, підйом пасажирів із платформи забезпечує ескалатор №2. Спускатися доводиться пішки", - йдеться в повідомленні Київської міськдержадміністрації.
За даними комунального підприємства "Київський метрополітен", нині аварійна бригада працює над усуненням неполадки, після чого ескалатор буде запущено в роботу.
З метою уникнення тисняви станцію "Шулявська" тимчасово зачинено на вхід з огляду на необхідність аварійної заміни сходинки. Після здійснення ремонту роботу станції у звичайному режимі буде відновлено.