Інтерфакс-Україна
10:49 31.03.2015

Спецслужби РФ намагаються розхитати ситуацію на Харківщині, але зустрічають опір українських правоохоронців - голова ОДА

2 хв читати
Спецслужби РФ намагаються розхитати ситуацію на Харківщині, але зустрічають опір українських правоохоронців - голова ОДА

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін заявляє, що ситуацію в області намагаються розхитати диверсійні групи, які курирують спецслужби Російської Федерації.

"Представники спецслужб нашого північного сусіда не полишають бажання щодо дестабілізації - як політичної, так і економічної на території Харківської області. Вони проводять диверсійні дії", - сказав він на брифінгу у вівторок в Києві.

Водночас голова ОДА високо оцінив роботу обласних правоохоронців.

"Я вважаю, що правоохоронці Харківської області працюють у посиленому режимі і на достатньому рівні справляються з цією ситуацією. Ми маємо чітко розуміти, що жодна країна не може закритися від терактів на 100% - ні США, ні Франція, ні Ізраїль. Тому треба з розумінням підходити до цього питання", - зазначив він.

В.Райнін поінформував, що за останній час правоохоронці затримали понад 50 диверсійно-розвідувальних груп, які розгорнули свою діяльність в Харківській області.

"Необхідно чітко розуміти, що протистоїть серйозний противник, і дуже предметно робить спроби розхитати ситуацію в нашій області. За кожною диверсійною групою, за нашими даними, стоїть співробітник ФСБ Росії, який в тому чи іншому вигляді координує і контролює діяльність кожної диверсійної групи. За останній час ми таких груп затримали понад 50", - повідомив він.

В.Райнін нагадав, що прокуратура та управління СБУ порушили справи за статтею про фінансування тероризму щодо низки злочинних осіб і груп, які очолював колишній лідер "Оплоту" Євген Жилін. Його оголошено в розшук.

Голова ОДА також пообіцяв і надалі жорстко реагувати на прояви такої протиправної діяльності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Уже з'явився текст мирних пропозицій від України для угоди з РФ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА