Інтерфакс-Україна
12:31 01.04.2015

СБУ затримала спільника бойовиків, який мав організувати "каральні операції ЗСУ" проти мирних жителів

1 хв читати
СБУ затримала спільника бойовиків, який мав організувати "каральні операції ЗСУ" проти мирних жителів

В районі проведення антитерористичної операції контррозвідники СБУ затримали жителя Попаснянського району Луганської області, який у березні отримав від бойовиків "ЛНР" завдання організувати підпільну злочинну групу для здійснення диверсій і терактів в області.

"Він мав сприяти диверсійним групам "ЛНР" у скоюванні злочинів, зокрема проведенні під виглядом українських військових "каральних операцій" проти місцевих жителів", - зазначено в повідомленні, оприлюдненому на сайті СБ України в середу.

Зловмисник також збирав і передавав ватажкам "ЛНР" інформацію про розташування сил АТО і щодо патріотично налаштованих громадських активістів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони знешкодили вночі 28 з 47 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Двоє загиблих і щонайменше 13 постраждалих внаслідок ворожих ударів по Донецькій області

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

Сирський: Всі наші ТЦК повинні змінитися

Коефіцієнт витрат до результату операцій DeepStrike оцінюється приблизно як 1:15 - Сирський

Україна переважає РФ у кількості FPV-дронів, однак росіяни сильніші у дронах на оптоволокні - Сирський

Ефективність знищення БпЛА противника типу Shahed становить приблизно 82% - Сирський

Перша черга управлінь армійських корпусів вже прийняла свої смуги відповідальності з визначеними комплектами військ - Сирський

Сирський повідомив про просування ЗСУ в Юнаківці та контроль над близько 90 кв. км Глушковського району Курської області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА