Інтерфакс-Україна
14:05 01.04.2015

У 2015 році відбудеться весняний та осінній призов на строкову службу, рішення про його проведення у 2016 році є прерогативою президента - Генштаб ЗСУ

2 хв читати
У 2015 році відбудеться весняний та осінній призов на строкову службу, рішення про його проведення у 2016 році є прерогативою президента - Генштаб ЗСУ

У Генеральному штабі Збройних сил України вказують на безпідставність побоювань щодо закінчення призову на строкову службу в 2015 році та перехід армії на контрактну основу з наступного року.

"Рішення про призов на строкову службу - нинішній та осінній - прийнято. Як буде у 2016 році - ніхто не знає, доки не буде відповідного указу президента. Рішення приймає глава держави", - сказав офіцер прес-служби Генштабу ЗСУ Олексій Мазепа в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу .

Він також зазначив, що нині у військкомати приходять чоловіки, які отримали повістку у рамках часткової мобілізації, повістку про призов на строкову службу, а також ті, хто хочуть служити у ЗСУ за контрактом.

"І останніх досить-таки багато, люди продовжують іти на контрактну службу", - наголосив О.Мазепа.

Він розповів, що на сьогодні є така форма, як строковий контракт для мобілізованих.

"Люди, які приходять у рамках мобілізації, підписують строковий контракт, дія якого триває до закінчення бойових дій (на сході України - ІФ), тобто до скасування поточного стану. Мобілізованих призивають на рік. Через рік їх звільняють, але ті, хто хоче служити, захищати країну зі зброєю в руках до повної перемоги, - підписують строковий контракт. Після перемоги вони також зможуть продовжувати служити у ЗСУ за контрактом", - зазначив О.Мазепа.

Як повідомлялося, в середу в Україні стартував весняний призов, який триватиме до 31 травня. На строкову службу буде призвано українців 20-27 років, загалом планується призвати близько 12 тис. людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом, його оголошено підозру

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА